Obraz do biura

W gabinecie, w poczekalni, w kancelarii… Jaki obraz wybrać do biura? Czy obrazy w biurze to dobry pomysł?

Pusta ściana w biurze emanuje pustką wizerunku firmy. Tak, to fakt! Wystrój wnętrz, a wraz z nim obrazy na ścianach są dokładnie tym, czym jest ubranie człowieka. Nie szata czyni… to prawda. Jednak specjaliści od wizerunku nie bez powodu zachodzą w głowę jak wypromować kolejnych biznesmenów, celebrytów, czy polityków. Kolor koszuli, fryzura, krój garnituru – wszystko to stanowi części składowe personal brandingu. A co z firmą?

Na wizerunek firmy także składa się wiele czynników (począwszy od logo, przez stronę internetową, po samochody służbowe). Równie ważnym jednak, szczególnie w pierwszym kontakcie z klientem, okazuje się wystrój wnętrza. Nie bez powodu wielu właścicieli firm wynajmuje architektów wnętrz. Reprezentatywne wnętrze firmowe stanowi o charakterze firmy. W związku z powyższym to właśnie obraz do biura tym bardziej okazuje się świetnym pomysłem. Jak się okazuje, obecność dobrze dobranych dzieł sztuki w miejscu pracy sprzyja kreatywności pracowników. Co więcej, relaksuje i sprzyja dobrej atmosferze i skutecznej komunikacji.

Obraz do biura to także świadectwo zamiłowania firmy do sztuki. To jedna z cech, która jest wysoko ceniona szczególnie przez klientów biznesowych. Malarstwo w biurze utożsamiane jest z bogatą osobowością właściciela firmy, jego otwartym umysłem oraz wyczuciem estetyki.

Chcecie zbudować wizerunek własnej marki lub wpłynąć na produktywność i kreatywność pracowników? Obraz do biura jest tym, co spełni Wasze oczekiwania. Potrzebny obraz na zamówienie, który będzie odpowiadał konkretnej branży? Porozmawiajmy o wizji Twojego biznesu już dziś!

Obrazy na zamówienie – obrazy na sprzedaż – obrazy do biura 

Katarzyna Śliwka – obrazy Twojego wnętrza

Close Menu