Prezent ślubny? Obraz na zamówienie!

Sezon ślubów już wychyla się zza rogu i zmierza w naszą stronę. Często jako goście weselni, zastanawiamy się, jaki prezent wręczyć nowożeńcom. Jaki prezent ślubny wybrać? W nowej drodze życia, we wspólnych czterech kątach, parze młodej towarzyszyć może oczywiście wyjątkowy obraz na zamówienie!

Czy obraz na zamówienie to dobry pomysł na prezent ślubny? Jak najbardziej! Oczywiście nowożeńcom przydadzą się upominki, które będą spełniać nie tylko funkcję użyteczną, ale również estetyczną. Zapełniając swoje nowe, wspólne cztery kąty, młodzi niejednokrotnie inwestują w rzeczy najpotrzebniejsze, zapominając o zapełnieniu swoich wnętrz przedmiotami, które każdego dnia będą pozytywnie wpływały na ich dobry nastrój. Co więcej – będą kreowały wzajemne relacje i tworzyły niepowtarzalną atmosferę domu. Takie przedmioty – niezależnie od tego czy są drobnymi bibelotami, czy spektakularnymi dziełami sztuki, często u progu nowej drogi życia wydają się zbytkiem. To właśnie dlatego prezent ślubny to idealna okazja, żeby wzbogacić się o rzeczy, które chcielibyśmy posiadać, ale trudno nam samym wydać na nie odkładane fundusze. Zawsze są pilniejsze wydatki, prawda?

Warto podkreślić, że obraz na zamówienie jako prezent ślubny to świetna forma wyróżnienia się wśród gości weselnych. Nawet, jeżeli ktoś inny wpadnie już na ten pomysł, to po pierwsze możemy być pewni, że każdy z obrazów będzie wyjątkowy i niepowtarzalny, a po drugie ścian w domu do powieszenia każdego z nich, na pewno wystarczy. Co również ważne, nowożeńcy wzbogacą się także o przedmiot sentymentalny, który przez lata będzie towarzyszył im we wspólnym życiu i przypominał piękne chwile i bliskie ich sercom osoby.

Nie zastanawiajmy się więc nad samym prezentem. Zastanówmy się co obraz na zamówienie ma przedstawiać… czy wspomnienia z dzieciństwa, magiczne miejsce na ziemi, a może symbol Waszej więzi? Skontaktuj się z pracownią Katarzyny Śliwki i namaluj ze mną tę historię!

Prezent ślubny? Pomysł na prezent? 

Obraz na zamówienie – Katarzyna Śliwka 

Close Menu