Wyjątkowy prezent na Święta? Obraz na zamówienie!

Szukasz wyjątkowego prezentu na Święta? Sen z powiek spędza Ci pomysł na prezent dla żony? Prezent dla męża? Obraz na zamówienie – oryginalny prezent nie tylko od święta!

O nadchodzącym czasie świąt Bożego Narodzenia przypominają już nie tylko medialne reklamy, ale także sklepowe witryny zarówno dużych galerii handlowych, jak i małych sklepów. W poszukiwaniu prezentów często kierujemy się komercją i prezentowymi, wieloletnimi przyzwyczajeniami. Czy można inaczej? Oczywiście!

Zamiast kolejnej par skarpet, krawatu lub zestawu kosmetyków, warto podarować najbliższym prezent od serca. Obraz wykonany na zamówienie to doskonała alternatywa wobec sztampowych obyczajów prezentowych. Niezależnie od tego czy wybierzesz akwarelę, akryl na płótnie, czy może obraz olejny – ten wykonany z myślą o przyszłym właścicielu, sprawi niepowtarzalną radość obdarowanemu.

Dlaczego obraz na zamówienie? Im lepiej znasz osobę, której chcesz podarować dzieło sztuki, tym więcej o niej wiesz. Począwszy od jej upodobań kolorystycznych, poprzez wrażliwość (także tę estetyczną), po hobby, marzenia i pragnienia, dążenia, ambicje… To właśnie one czynią każdego z nas tym, kim jesteśmy. Stanowią o nas samych. Wreszcie – decydują o tym, co przykuwa naszą uwagę – także na ścianie. Opowieść o naszym wnętrzu można wyrazić także malarstwem. Nie wierzysz?

Obraz na zamówienie pozwala przelać to wszystko na płótno. Tęsknotę za letnim spacerem, miłość do muzyki, nostalgię, euforię, radość… Spraw, by towarzyszyły Tobie i Twoim bliskim nie tylko od święta!

Pomysł na prezent? Prezent na żony? Prezent dla męża?

Obraz na zamówienie – Twój prezent na święta!

Close Menu