Ekskluzywny i stylowy prezent na Walentynki? Obraz na zamówienie!

Luty w kalendarzu stał się już faktem, a wraz z nim rynek na nowo zachłysnął się tematem Walentynek. Czy obraz na zamówienie to dobry pomysł na stylowy prezent? Oczywiście, że tak!

Spór wokół świętowania Walentynek w polskiej kulturze wciąż jest żywy, co nie przeszkadza jednak wszechobecności walentynkowych gadżetów w naszych sklepach. Z roku na rok, obok tych wyjątkowo kiczowatych, ofertami walentynkowymi kuszą także hotele, salony odnowy biologicznej i wiele innych. Co więcej, nawet oferta gadżetów wydaje się być bardziej wysublimowana. Czyżby Walentynki stawały się coraz bardziej doceniane, a przez to bardziej eleganckie? Być może. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o stylowy i elegancki prezent na Walentynki, warto rozważyć obraz na zamówienie.

Obrazy na zamówienie nie są wszak nowością na rynku. Z takich zleceń korzystali już przed laty nie tylko władcy, ale także artyści, czy przedstawiciele środowisk naukowych. Każde dzieło sztuki wykonane na zamówienie to zawsze symbioza oczekiwań i pragnień zamawiającego oraz kunsztu i estetyki twórcy. Ich wspólny dialog  prowadzi do powstania niepowtarzalnego dzieła – wyjątkowego tym bardziej, gdy powstaje z myślą o drugiej, kochanej osobie. To właśnie dlatego w pracowni Katarzyny Śliwki zawsze rozmawiamy o Państwa oczekiwaniach, o charakterze i temperamencie osoby, dla której ma powstać obraz.

Obraz na zamówienie na Walentynki to spersonalizowany prezent od serca. O rozmiarze, kolorze, czy tematyce zawsze decyduje Zamawiający. Chcecie Państwo zobaczyć projekt lub zasugerować zmiany? Obraz na zamówienie możecie zobaczyć już na etapie jego projektu – w formie cyfrowej. Obraz akrylowy? Akwarela? A może tryptyk?

Obraz na zamówienie jako prezent na Walentynki? Oczywiście, że tak! Wszak miłość i sztuka idą ze sobą w parze od wieków!

Obraz na zamówienie – obrazy na zamówienie
Katarzyna Śliwka – malarstwo na sprzedaż

Close Menu