Galeria

Zapraszam do oglądania 

Obrazy wyrażają Twoje wnętrze. Mówią o Tobie więcej niż powiedziałbyś Ty sam.

Obraz to najlepsza dekoracja Twojego wnętrza oraz sposób na powiedzenie czegoś bez słów. To również okno – okno Twojej wyobraźni. W ciągu trudnego dnia, możesz na chwilę uciec do własnego świata. Może spodoba Ci się któraś z moich gotowych prac, a może mogę dopiero stworzyć coś specjalnie dla Ciebie?
Obrazy akrylowe, obrazy olejne, akwarele…

Obrazy gotowe i obrazy na zamówienie – w niestandardowych wymiarach, małe i duże, kolorowe i stonowane. Przyroda, ludzie, portrety…

Co chciałbyś zobaczyć po przebudzeniu? Co chciałbyś zobaczyć odwracając wzrok od monitora? W biurze? Salonie? Sypialni?

Nie możesz się zdecydować? Chętnie pomogę! Przyślij zdjęcie Twojego wnętrza, a otrzymasz je ode mnie z wizualizacją obrazu. Zobaczysz i zdecydujesz. Wystrój wnętrz i obrazy na zamówienie muszą ze sobą współgrać!

Moje obrazy to fotografia marzeń sennych. Kolejne akty tego samego, niekończącego się spektaklu, w którym główne role grają prawda i kłamstwo, żart i smutek, ja i nie-ja. Obrazy balansując na krawędzi snów, kradną im ich kolor i wtedy sny stają się wyblakłe, a rzeczywistość wypełniają barwy. Kalejdoskop, w którym świat jak kolorowe kamyczki układa się w niepowtarzalne kompozycje, odbijane i zwielokrotniane w wyobraźni. Nawet najmniejszy ruch może zmienić wszystko.

Dasz się porwać?

Malarstwo – Galeria – Katarzyna Śliwka
Obrazy na zamówienie – Obrazy na sprzedaż

Close Menu