Nowy rok – nowe wnętrza, czyli obrazy na zamówienie

Postanowienia noworoczne przybierają różną postać. Najczęściej dotyczą nas samych i mają służyć polepszeniu stanu zdrowia i naszej samooceny. A co wnętrzami, w których przebywamy? Obrazy na zamówienie także mogą się wpisać w noworoczne zmiany!

Wnętrza, w których przebywamy odgrywają ogromną rolę w naszym samopoczuciu. Nie ważne czy mamy do czynienia z mieszkaniem, czy biurem – wystrój wnętrz ma spory wpływ na ogólny dobrostan każdego organizmu. Jedna z prawd psychologicznych głosi, że jesteśmy tym, czym się otaczamy. Czyż nie jest tak, że gdy wchodzimy do czyjegoś domu, od razu wyczuwamy dobrą lub złą energię wnętrza? Wystrój wnętrza kształtuje wystrój naszej duszy! Przytulne wnętrza sprzyjają ukojeniu i harmonii. Czyni to również słuchana przez nas muzyka, czytane przez nas książki i inne treści w sieci, a także ludzie, którymi się otaczamy.

Obrazy na zamówienie to doskonałe rozwiązanie gdy rozważamy kwestię wystroju wnętrza, w którym pragniemy się czuć dobrze. Nowy rok to świetna okazja, by w ramach postanowień na kolejne dwanaście miesięcy postawić właśnie na takie aranżacje, które nie tylko będą odzwierciedlały naszą duszę i psychikę, ale także będą ją kształtowały. Nie tylko takie szczegóły, jak ozdobne poduszki, kolor ścian, czy drobne bibeloty kształtują nasze samopoczucie, ale czynią to w równej mierze także obrazy na ścianach. Obrazy na zamówienie okazują się więc doskonałym rozwiązaniem. Wybieramy wówczas temat, barwy, ideę lub przedstawiamy ogólny pomysł na obraz – reszta należy już wówczas do artysty.

W zdrowym ciele zdrowy duch? Tak, ale równie dobrze możemy odwrócić to stare porzekadło. Zdrowy duch, a więc i cała nasza kondycja psychiczna, ma również ogromny wpływ na ogólną kondycję całego organizmu. Wpływ optymizmu na ogólną kondycję zdrowotną każdego człowieka, został już wszak udowodniony przez środowiska naukowe dawno temu. Zatem… w nowym roku postawmy na obrazy na zamówienie. Otaczajmy się tym, co piękne, co niesie ukojenie dla nas i osób w naszym otoczeniu.

Obrazy na zamówienie? Malarstwo na zamówienie?
Katarzyna Śliwka – więcej niż obrazy na sprzedaż.

Close Menu