Obrazy na zamówienie – czy to dobry pomysł?

Obrazy na zamówienie – ekstrawagancja czy indywidualizm? Obrazy do biura czy obrazy do salonu? Czy wystrój wnętrz ma tu znaczenie?

Obrazy na zamówienie – niegdyś dostępne tylko dla wyższych sfer, dziś są w zasięgu każdego. Dlaczego obrazy na zamówienie cieszą się tak dużą popularnością? Współcześnie coraz bardziej cenimy sobie indywidualne rozwiązania. Indywidualizm dotyczy dziś zarówno mody, jak i aranżacji wnętrz. XXI wiek to wiek indywidualizmu i indywidualistów. W dobie wszechobecnych sieci handlowych coraz bardziej zaczynamy cenić swój własny, niepowtarzalny styl. Jeśli go nie mamy – wówczas go poszukujemy. Wszystko po to, by wyrazić siebie. Przede wszystkim jednak, by czuć się dobrze w przestrzeniach, w których żyjemy. Szukamy wytchnienia w pędzie codzienności – w modzie (slow fashion), a nawet w kulinariach (slow food).

Katarzyna Śliwka malarstwo obrazy na sprzedaż

Niezależnie od tego, w jakich wnętrzach przebywamy, każdy z nas ma swoje określone preferencje co do kolorów ścian, designu mebli, czy aranżacji okiennych. Coraz częściej stawiamy na rozwiązania, które wydają się najbliższe naszemu sercu i tego, co nam w duszy gra. A ściany? Sieciowe, a więc zarazem masowe rozwiązania nie wyrażą nas samych. Jeśli pragniemy indywidualnego wnętrza, warto postawić na obrazy na zamówienie. Niezależnie od tego, czy są to obrazy do salonu, czy obrazy do biura – stwórzmy wyjątkowy klimat wnętrza, które jest dla nas ważne. Obrazy olejne czy obrazy akrylowe? Pejzaż czy tryptyk? Najważniejszym wyborem jest ten, który sprawi, że obraz, na który codziennie spoglądamy, będzie nie tylko dobrze komponował się z całością pomieszczenia i wpisywał się w wystrój, ale także będzie wyrazem wnętrza jego właściciela.

Co Wam w duszy gra? Jakie kolory, jakie formy są Wam szczególnie bliskie? Czy nie warto pomyśleć o własnym, jedynym i niepowtarzalnym dziele malarskim na ścianie? To rozwiązanie dla każdego. Sprawdźcie sami!

Dlaczego? Bo warto się na chwilę zatrzymać. Dla siebie.

Obrazy na zamówienie? Obrazy na sprzedaż?

Malarstwo Katarzyna Śliwka – obrazy do Twojego wnętrza!

Close Menu