Prezent na Komunię? Prezent na Bierzmowanie? Obraz na zamówienie!

Maj za pasem – czas Pierwszych Komunii Świętych zbliża się już dużymi krokami. W wielu rodzinach powstaje w tym czasie pytanie o prezent na Komunię lub o prezent na Bierzmowanie. My podpowiadamy – obraz na zamówienie!

Czy obraz na zamówienie to dobry pomysł na prezent na Komunię? Oczywiście, że tak! Wśród komunijnych prezentów tradycyjnie dominują wszelkiego rodzaju dewocjonalia, biżuteria oraz gadżety elektroniczne. Te ostatnie, choć są trudnym do zdetronizowana i często wyjątkowo wyczekiwanym podarunkiem, nie należą do trwałych. W procesie podejmowania decyzji o wyborze prezentu na Komunię, warto pomyśleć nie tylko o pierwszym wrażeniu młodego człowieka, ale także o walorze pamiątkowym podarunku. Ponadto pamiętajmy, że obrazy na zamówienie mogą stanowić prezent doskonale dopasowany do pasji i zainteresowań dziecka. Co więcej, mogą być cenną inspiracją na kolejne lata.

Poszukujecie niebanalnego, stylowego i eleganckiego prezentu? Zastanówcie się co drzemie w sercu młodego człowieka? Pasja do sportu? A może zamiłowanie do muzyki? Wszystko to przelane na płótno nie tylko będzie cieszyło oko domowników, ale także może się stać niezwykle wartościowym wspomnieniem z dzieciństwa i samej uroczystości komunijnej.

Obraz na zamówienie prezent na komunię

Czyż każdy z nas nie pamięta doskonale obrazów, na które często zerkaliśmy w latach dzieciństwa? W domu rodzinnym, a może u dziadków? Pamiętacie, prawda? Budzą ciepłe wspomnienia i sentyment… Dzisiejsze dzieci i nastolatkowie, otoczone elektroniką, nie mają takich doznań. Możemy to zmienić i otaczać ich od najmłodszych lat, tym co ukształtuje ich poczucie estetyki i wrażliwości na sztukę. Obraz na zamówienie – tak wiele może…

Skontaktuj się z pracownią Katarzyny Śliwki, powiedz jakiego obrazu oczekujesz. Poradzę, zaprojektuję, namaluję – dla Ciebie!

Prezent na Komunię ? Prezent ślubny ? Obraz na zamówienie ? 

Katarzyna Śliwka – więcej niż pracownia malarstwa

Close Menu